Prodej havarovaných vozů

Sháníte nějaké zajímavé auto za zajímavou cenu? Lehce havarovaná auta vykupujeme od předních evropských pojišťoven a mohou být řešením při koupi vozu, za který byste jinak vynaložili mnohem více prostředků.

Po opravě budou lehce bouraná vozidla sloužit skvěle

Pro AUTO RUDNÁ havarované vozy nejsou způsobem, jak na vás vydělat, ale cestou, jak zprostředkovat koupi zajímavého auta nízkého věku za zlomek ceny. Vybíráme pro vás bouraná auta, která mají jasný původ a slibují potenciál po odborné opravě sloužit ještě dlouhé roky.

Získejte kvalitní a mladý vůz za zlomek ceny

Nenabízíme závažně rozbitá auta, ani auta neopravujeme - vyhnete se potížím s případnou nekvalitní opravou. Na renovaci havarovaného vozu si dohlédnete sami a budete tak mít 100% kontrolu nad stavem svého nového auta. Při kvalitní opravě je výsledná bezpečnost renovovaného auta 80 a více procent.

Vyplatí se úspora při pořízení lehce poškozeného auta?

U mladých a zajímavých aut s vyšší zůstatkovou hodnotou se oprava bouraného vozu vyplatí. V zahraničí totiž pojišťovny častěji přikročí k odepsání bouraného vozidla, zatímco u nás pojišťovny platí tolik, kolik stačí na opravu. Koupit bourané auto na prodej a následná kvalitní oprava je tak skvělou cestou k úspoře nebo pořízení zajímavého auta, na které byste za normálních okolností neměli prostředky.

Jaké havarované vozy na prodej pro vás vybíráme?

Dovážíme mladé lehce poškozené vozy s vysokou zůstatkovou hodnotou. Jedná se především o prémiové značky, luxusní a sportovní vozy. I po započtení ceny na pořízení náhradních dílů a nákladů na práci je výsledná hodnota havarovaného vozu taková, že přináší velkou úsporu. Havarované auto samozřejmě můžete použít také na náhradní díly. Zde se můžete podívat na aktuálně nabízená havarovaná auta na prodej.